خرید بلیط هواپیما

با توجه به افت خدمات پروازی برخی شرکت‌های هواپیمایی بر اثر وجود تحریم‌ها طی چند سال اخیر، و نیز آزادسازی قیمت بلیط هواپیما، میزان فروش بلیط سفرهای هوایی بر خلاف تصور غالب با شیب افزایشی همراه بوده است.

آمار و ارقام حاکی از آن است میزان خرید بلیط هواپیما در نه ماهه‌ی اول سال جاری 3 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است. طبق تحقیقات به عمل آمده در واحد تحقیق و توسعه‌ی بازار سامانه‌ی خرید اینترنتی بلیط هواپیما، نزدیک به 50 درصد از کل میزان خرید بلیط هواپیما را، خرید اینترنتی شامل می‌شود.

با آزادسازی نرخ بلیط هواپیما در 170 مسیر داخلی و ارائه‌ی بازه‌های قیمتی متفاوت از سوی ایرلاین‌ها، مسافران راحت‌تر از گذشته می‌توانند برای خرید بلیط هواپیما، چارتر یا سیستمی، اقدام کنند. همزمان با همه‌گیر شدن استفاده از گوشی‌های هوشمند، توسعه‌ی تکنولوژی و خدمات همراه بانک‌ها و نیز گسترش سایت‌های فروش اینترنتی محصولات و خدمات، بسیاری از مردم به خرید اینترنتی رو آورده‌اند. در این میان خرید اینترنتی بلیط هواپیما با افزایش چشم‌گیری مواجه بوده و سامانه‌های خرید اینترنتی بلیط هواپیما همچون پرآسمان سعی در پوشش‌دهی کامل خدمات مورد نیاز مسافران داشته‌اند.

با تعلیق تحریم‌ها و ورود هواپیماهای جدید به کشور، ناوگان هوایی با توسعه‌ی قابل توجهی همراه خواهد بود که این خود موجب افزایش تعداد پروازها و تعدیل قیمت‌ها می‌شود. این زمان، فرصتی است برای ایرلاین‌ها و مراکز فروش بلیط‌های آن‌ها که بتوانند به کامل‌ترین شکل و متعادل‌ترین قیمت‌ها، بهترین خدمات را به مسافران ارائه دهند.

طی یک سال اخیر با افزایش میزان سفرهای هوایی و تحقیقات انجام شده در حوزه‌ی کسب و کارهای آنلاین، بیشتر مسافران خطوط هوایی ترجیح می‌دهند بلیط سفرهای خود را از سامانه‌های اینترنتی باسابقه و امنی همچون پرآسمان خریداری کنند. طی نظرسنجی‌، یکی از علت‌های خرید از این سامانه‌، سهولت و سرعت خرید از آن است. همچنین فراهم بودن امکان استرداد آنلاین بلیط، از دیگر علت‌هایی بوده که مسافران به آن اشاره کردند. لیست کامل قیمت بلیط هواپیما، و در دسترس بودن جزئیات پرواز نیز از دیگر مواردی است که با مراجعه به این سامانه میتوان مشاهده کرد.


خرید بلیط هواپیما


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.